Jesteśmy firmą działającą na rynku polskim oraz europejskim. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę wkładów kominkowych z zamkniętą komorą spalania, które mają zastosowanie w rekuperacji (wentylacja mechaniczna), a także kominki z płaszczem wodnym. Ponadto proponujemy Państwu kasety i drzwiczki kominkowe do istniejących już kominków, które wytwarzane są pod konkretny wymiar klienta.

Celem naszej firmy jest dostarczenie Państwu produktów najwyższej jakości, dlatego też wszystkie produkowane przez nas wyroby tworzone są przez odpowiednio wykwalifikowany zespół pracowników. Nie są one wytwarzane taśmowo. Największą uwagę przykładamy do jakości oraz detali, gdyż wiemy, iż tak naprawdę od nich zależy końcowy efekt. Dodatkowo na wszystkie wyroby dajemy, aż do 8 lat gwarancji.

W celu sprostaniu wymaganiom najbardziej wymagających klientów proponujemy Państwu możliwość produkcji paleniska pod indywidualne wymiary, a nawet ze zdjęcia lub własnego projektu. Bardzo duże możliwości konfiguracji technicznej oraz personalizacji wizualnej pozwolą Państwu na dostosowanie kominka do indywidualnych potrzeb oraz własnego gustu.

Firmie KOM-IN.PL zaufało już wielu zadowolonych klientów.

Gwarantujemy trwałość i niezawodność naszych produktów.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.